Uvodna stran

v 22. krogu prevzem vodstva ekipe ŠD Pernica

Po končanem 22. krogu sta se izenačili po številu točk vodilni ekipi na vrhu lestvice v 1. medobčinski futsal ligi Lenart. Trenutno je tako prevzela vodstvo ekipa ŠD Pernica, ki je v 22. krogu zmagala tekmo brez borbe proti ekipi ŠD Destrnik, medtem ko smo spremljali gledalci v ŠD Lenart odlično in napeto tekmo med ekipama M-trgovina Lormanje in Slikopleskarstvo Dajčman, ki se je po mnogih priložnostih tako na eni kot na drugi strani končala z neodločenim rezulatom 3:3.  Medtem, ko je ekipi M-trgovina Lormanje bil razveljavljen dosežen zadetek v prvem polčasu, zaradi predhodno dosojenega prekrška ter v drugem polčasu zastreljanega kazenskega strela iz 6-ih metrov zaradi prekrška obrabnega igralca nad napadalcem v kazenskem prostoru je spet na drugi strani dvakrat reševala ekipo M-trgovina Lormanje nastreljana vratnica in priložnosti tako na eni kot na drugi strani, kjer sta v napadu ob živce spravljala odlično razpoložena vratarja.

22krog Lor Dajč

Utrinek iz tekme M-Trgovina Lormanje in Slikopleskarstvo Dajčman, katero je spremljalo tudi lepo število gledalcev za naše razmere.

Z 22. krogom smo tako zaključili z uporabo športne dvorane za izvedbo lige in se tako sedaj selimo z naslednjim krogom na zunanja športna igrišča.