V VITOMARCIH ŽE 25. MEMORIAL
- Podrobnosti
- Objavljeno: sobota, 09 maj 2026 22:20
- Napisal: Klemen Anžel


Vse ekipe so deležne 40% popusta ob nakupu dresov Adidas. Vsi člani ekip pa prejmejo dobroimetje v višini 5 € pri nakupu futsal copat.
Go4Goal ponuja popust za vse naše člane ob skupinskem naročilu. Za več info, kliknite na to polje.
Futsal Goalies je projekt namenjen vsem trenerjem in mladim vratarjem. Sodelujejo z največjimi imeni tega športa in klubom ponujajo podporo na različnih področjih.
S ponosom predstavljamo Gostilno 29 v Lenartu, ki nam ob strani stoji že vrsto let. Njihova ponudba vas bo preprosto navdušila.

Po velikonočnih praznikih smo se z ligaškim tekmovanjem preselili na zunanja igrišča. Do konca sezone je na sporedu še 5. krogov, zadnji 17. pa je bil v minulem vikendu že odigran v Sv. Trojici na umetni masi in v Pernici na asfaltu.
Upamo, da nam bo vreme naklonjeno vse do nedelje 24. maja, ko bomo v Destrniku zaključili sezono s podelitvijo nagrad najboljšim v sklopu tamkajšnjega občinskega praznika.
(Slika: Tekma med ekipama Bosna Maribor - Trojica LEZE - Lasten arhiv)
Že v zadnjem februarskem vikendu smo pričeli z drugo polovico ligaškega tekmovanja 1. Golgeter lige Lenart. V mesecu marcu bomo še igrali v športnih dvoranah, nato pa se selimo na zunanja igrišča širom slovenskih goric.
V 2. spomladanskem krogu smo bili skoraj priča prvemu ligaškemu porazu vodilne ekipe KMN Slovenske gorice - Pivovarna Vardam. Po zaostanku s 3:1 ob polčasu so pivovarji iz Voličine v nadaljevanju pokazali, zakaj v tej sezoni še ne poznajo poraza. Končni rezultat je bil v neugodni Lenarški telovadnici 5:4 v njihovo korist. Doslej so na 12 tekmah 2x priborili zmago, ko ob polčasu niso vodili, kar 3x pa so celo zaostajali. Igralci ekipe Trojica LEZE pa so po skalpu proti Vitomarcem v 12. krogu tokrat igrišče zapuščali sklonjenih glav.

(Slika: Tekma med ekipama KMN Slovenske gorice - Pivovarna Vardam in Trojica LEZE - Lasten arhiv)
Ob pričetku spomladanskega dela ligaškega tekmovanja 1. Golgeter lige Lenart lahko z veseljem povemo, da smo se v torek 3. 3. 2026 sestali s predstavniki Občine Duplek. Tema sestanka je bila uporaba nove športne dvorane v Sp. Dupleku, kjer do sedaj po rednem razporedu še naših tekmovanj nismo igrali tekem.

(Slika: Grb občine Duplek - Vir: Wikipedia)
Veseli in hvaležni smo, da so nam na občini prisluhnili in pokazali interes, da 1. Golgeter ligo pripeljemo tudi v Sp. Duplek. Veselimo se že sobote 14. 3. 2026, ko bomo v tej športni dvorani igrali prve tekme po rednem razporedu tekmovanja. Še vedno sicer poteka faza urejanja dokumentacije, a dogovor je sklenjen. Tako bomo uspešno izpeljali še eno pobudo, ki je bila podana s strani predstavnikov ekip na internih sestankih DMN Lenart.
Zelo hvaležni smo tudi predstavniku domače ekipe ŠD Jablance Benjaminu Murku, ki je prevzel iniciativo in o našem društvu ter organizaciji tekmovanj povedal same lepe stvari. Zagotovo je bilo nato lažje dogovoriti vse potrebno.